


558 ₴
Показати оптові ціниНаш Інтернет-магазин : https://perlyna-dekoru.com.ua/ua/
Вази для весільної композиції на столі. Підставка біла на ніжці для квіткових композицій за останніми тенденціями весільного декору, можна купити в нашому інтернет-магазині. Кашпо для декоративних композицій на паску або новорічне свято. Його можна використовувати як вазу для фруктів на ніжці, виконану в класичному дизайні, вона прикрасить будь-який святковий стіл. Ціни оптові та роздрібні на сучасні вази для флористики. Весільна квіткова композиція в них виглядатиме стильно у будь-якому банкетному інтер'єрі святкового декору. Також ви можете прикрасити домашній інтер'єр цими престижними вазами для квітів.
Колір: біла емаль
Матеріал: коване залізо
Висота 15,5 см
Діаметр чаші 20 см
Діаметр основи 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Висота вази | 155 мм |
| Діаметр основи | 150 мм |
| Діаметр вази | 200 мм |
| Діаметр горловини | 200 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Вазон |