





1 907 ₴
Наш Інтернет-магазин : https://perlyna-dekoru.com.ua/ua/
Вази для весільної композиції на стіл. Підставка золотиста для квіткових композицій за останніми тенденціями весільного декору, можна купити в нашому інтернет-магазині. Ціни оптові та роздрібні на сучасні високі вази для флористики. святкового декору Також ви можете прикрасити і домашній інтер'єр цими престижними вазами для квітів.
Матеріал: коване залізо
Колір: хром золото
Висота 79 см
Діаметр основи 23 см
Діаметр чаші 18 см
Основа має підсилювач
Фото з композицією як приклад, квіти не входять у вартість вази.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Золотистий |
| Висота вази | 800 мм |
| Діаметр вази | 190 мм |
| Діаметр підстави | 230 мм |
| Діаметр горловини | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Форма вази | Фігурна |