

2 478 ₴
Показати оптові ціниКанделябр з кристалами на 5 свічок поєднує в собі класичну розкіш та сучасний мінімалізм. Завдяки висоті та витонченим кристалам, він стає центральним елементом будь-якої святкової композиції, надаючи простору світла та вишуканості. Висока ніжка підсвічника та п'ять вигнутих ріжків, прикрашених кришталевими підвісками, ідеально підходять для оформлення президії, гостьових столів на весіллі або камінних полиць у вишуканих інтер'єрах.
Колір: сріблястий
Матеріал: коване залізо, кристали
Розмір для свічок: 2см та 5 см
Висота: 62 см
Ширина: 38 см
Діаметр основи: 13 см
Основа має підсилювач
Конструкція кенділябра дозволяє розміщувати пять свічок різного діаметру, що елегантно виглядає у каміна або в великих залах ресторанів. Спеціальні чаші надійно фіксують класичні високі свічки або їхні сучасні електронні (LED) аналоги.
НЕ ЗНАЙШЛИ ТОГО, ЩО ШУКАЛИ?
Телефонуйте 0630515951 (Viber/Telegram) і наш менеджер із задоволенням допоможе підібрати для Вас товар!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | Кришталь, Хромована сталь, Метал |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість місць для свічок | 5 |
| Діаметр рекомендованої свічки | 20 мм |
| Ширина підсвічника | 380 мм |
| Висота підсвічника | 620 мм |
| Стан | Новий |