


156 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Глянцева фольгована шторка-дощ - це один із найбюджетніших, але при цьому ефектних способів миттєво створити святкову атмосферу. В асортименті інтернет-магазину представлено велику кількість кольорів шторки-дощу — від класичного білого та ніжних пастельних відтінків до яскравих, соковитих та трендових кольорів. Такий вибір дозволяє легко підібрати декор для оформлення дитячих свят: днів народження, тематичних вечірок, випускних у садочку та шкільних заходів.
Матеріал: PU матовий/глянець.
Розмір: 1*3м
Штора дощ із фольги однаково круто виглядає і в об'єктиві камери на вечірці, і як затишний новорічний декор будинку. Легкі глянсові смуги фольгованого декору створюють мерехтливий фон, красиво відбивають світло гірлянд та спалахів, додаючи атмосфери Нового року, дня народження чи вечірки.
Легка вага фольги дозволяє швидко закріпити шторку на стіні, карнизі або дверному отворі за допомогою скотчу або декоративних кріплень. Комбінація шторки, повітряних куль, гірлянд та фольгованої мішури дозволяє створити глибоку, об'ємну та по-справжньому професійну фотозону навіть своїми руками.
НЕ ЗНАЙШЛИ ТОГО, ЩО ШУКАЛИ?
Телефонуйте 0630515951 (Viber/Telegram) і наш менеджер із задоволенням допоможе підібрати для Вас товар!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гірлянда |
| Тематика свята | Вечір, Новий рік, День Народження, День святого Валентина, Весілля, Дитяче свято, Анімоване свято |
| Матеріал | Фольга |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 300 мм |