



1 152 ₴
Показати оптові ціниНаш Інтернет-магазин : https://perlyna-dekoru.com.ua/ua/
Вази для весільної композиції на стіл. Підставка срібляста для квіткових композицій за останніми тенденціями весільного декору, можна купити в нашому інтернет-магазині. Ціни оптові та роздрібні на сучасні високі вази для флористики. святкового декору Також ви можете прикрасити і домашній інтер'єр цими престижними вазами для квітів.
Матеріал: коване залізо
Колір: срібло
Висота 49 см
Діаметр основи 17 см
Діаметр чаші 15 см
Підстава має обтяжувач
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина вази | 150 мм |
| Висота вази | 490 мм |
| Форма вази | Фігурна |
| Діаметр підстави | 170 мм |
| Діаметр горловини | 150 мм |
| Стан | Новий |