



1 701 ₴
Показати оптові ціниНаш Інтернет-магазин : https://perlyna-dekoru.com.ua/ua/
Вази для весільної композиції на столі. Підставка срібна для квіткових композицій за останніми тенденціями весільного декору, можна купити у нашому інтернет-магазині. Ціни оптові та роздрібні на сучасні високі вази для флористики. Весільна квіткова композиція в них виглядатиме стильно у будь-якому банкетному інтер'єрі святкового декору. Також ви можете прикрасити і домашній інтер'єр цими престижними вазами для квітів. Ваза для весільного декору висока срібляста декоративна металева.
Матеріал: коване залізо, акрилова вставка, кришталева кулька
Колір: срібляста
Висота 67 см
Діаметр основи 16 см
Діаметр чаші 15 см
Основа має підсилювач
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Форма вази | Фігурна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сріблястий |
| Висота вази | 670 мм |
| Діаметр вази | 150 мм |
| Ширина вази | 150 мм |
| Діаметр підстави | 160 мм |
| Стан | Новий |