





1 144 ₴
Показати оптові ціниНаш Інтернет-магазин : https://perlyna-dekoru.com.ua/ua/
Вази для весільної композиції на столі. Сучасна срібляста ваза для квіткових композицій за останніми тенденціями весільного декору, можна купити у нашому інтернет-магазині. Ціни оптові та роздрібні на сучасні високі вази для флористики. Весільна квіткова композиція в них виглядатиме стильно у будь-якому банкетному інтер'єрі святкового декору. Також ви можете прикрасити домашній інтер'єр цими престижними вазами для квітів.
Колір: сріблястий, хром
Матеріал: коване залізо
Висота: 44 см
Діаметр чаши: 18 см
Діаметр основи: 16 см
Основа має підсилювач
Фото з композицією як приклад, квіти не входять у вартість вази.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Форма вази | Келих |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сріблястий |
| Висота вази | 440 мм |
| Діаметр вази | 180 мм |
| Діаметр горловини | 180 мм |
| Стан | Новий |