



2 326 ₴
Етажерка для десертів 3 яруси - це універсальна підставка для капкейків, солодощів та фруктів, яка використовується для красивого сервірування столу. Золота етажерка надає подачі десертів елегантного та святкового вигляду. Завдяки трирівневій конструкції підставка для десертів дозволяє красиво подати велику кількість солодощів, заощаджуючи місце на столі.
Колір: золотистий
Матеріал: коване залізо
Кількість ярусів: 3
Висота: 63см
Діаметр ярусів 30/25/20см
Основа має підсилювач
НЕ ЗНАЙШЛИ ТОГО, ЩО ШУКАЛИ?
Телефонуйте 0630515951 (Viber/Telegram) і наш менеджер із задоволенням допоможе підібрати для Вас товар!
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Емальована сталь |
| Діаметр | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 630 мм |
| Колір | Золотистий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Зберігання в холодильнику | Да |
| Багаторівнева | Да |