
1 685 ₴
Показати оптові ціниПідставка для десертів золотиста із кристалами допомагає красиво оформити солодкий стіл, роблячи подачу акуратною та ефектною.Металева підставка тістечок, має стильну дзеркальну основу та вишуканий кристалічний обідок. Ця страва не лише прикрасить ваш стіл, а й стане центральним елементом декору, привертаючи погляди гостей.
Матеріал: хромоване залізо, кришталеві кристали
Колір: золото
Розмір: 30 * 20 * 7см
Висота підстаки дозволяє створювати багаторівневі композиції для сервірування кенді-бару або фуршету. Блискучий золотистий колір додасть престижу будь-якому весільному заходу чи ювілею. Підставка ідеально підходить для подачі тортів, тістечок, капкейків та інших солодощів, роблячи ваш кондитерський посуд предметом гордості.
Наш інтернет-магазин пропонує вам купити кондитерський посуд для сервірування фуршету та кенді бару недорого, гарантуючи високу якість.
НЕ ЗНАЙШЛИ ТОГО, ЩО ШУКАЛИ?
Телефонуйте 0630515951 (Viber/Telegram) і наш менеджер із задоволенням допоможе підібрати для Вас товар!
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 70 мм |
| Колір | Золотистий |
| Декоративне оформлення | Стрази Сваровські |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |