




1 144 ₴
Підсвічник із кристалами золотистий — елегантний акцент для інтер'єру та весільного декору.
Розкішний металевий свічник у благородному золотавому відтінку стане ефектною окрасою будинку, камінної зони або святкового оформлення зали. Декоративні вигнуті ріжки, прикрашені прозорими кристалами з огранюванням, красиво заломлюють світло і створюють м'яке мерехтіння, додаючи композиції витонченості та об'єму.
Колір: золотистий
Матеріал: коване залізо, кристали
Висота: 34 см та 23 см
Ширина: 22 см
Колба: тоноване скло
Розмір для свічки: 4,5 см
Діаметр основи: 13 см
Основа має підсилювач
У центрі свічника є тонована скляна колба для розміщення товстої електронної свічки. Конструкція стійка, з широкою круглою основою, що дозволяє безпечно використовувати свічник як у домашньому інтер'єрі, так і професійному декорі заходів.
НЕ ЗНАЙШЛИ ТОГО, ЩО ШУКАЛИ?
Телефонуйте за телефоном 0630515951 (Viber/Telegram) та наш менеджер із задоволенням допоможе підібрати для Вас товар!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | Кришталь, Метал, Хромована сталь |
| Колір | Золотистий |
| Кількість місць для свічок | 5 |
| Діаметр рекомендованої свічки | 45 мм |
| Ширина підсвічника | 220 мм |
| Висота підсвічника | 230 мм |
| Стан | Новий |