

1 517 ₴
Наш Інтернет-магазин : https://perlyna-dekoru.com.ua/ua/
Вази для інтер'єру. Підставка золота для квіткових композицій із декоративних штучних квітів за останніми тенденціями весільного декору, можна купити у нашому інтернет-магазині. Ціни оптові та роздрібні на сучасні високі вази для флористики. Весільна квіткова композиція в них виглядатиме стильно у будь-якому банкетному інтер'єрі святкового декору. Також ви можете прикрасити домашній інтер'єр цими престижними вазами для квітів.
Колір: золото, хром
Матеріал: коване залізо
Висота: 44 см
Діаметр чаши: 19 см
Діаметр основи: 15 см
Основа має підсилювач
Фото з композицією як приклад, квіти не входять у вартість вази.
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр вази | 190 мм |
| Діаметр горловини | 190 мм |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр підстави | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Виробник | Без бренду |
| Висота вази | 360 мм |