






457 ₴
Показати оптові ціниНаш Інтернет-магазин : https://perlyna-dekoru.com.ua/ua/
Дзеркальний пластик з ефектом тисненням водяна бриж, для декорування фонової стіни і зручний у роботі. Купити акрилові дзеркальні панелі у листах для декорування стін, вітрин у нашому інтернет магазині.
Дзеркальний полістирол для виготовлення весільних декорацій та декоративних елементів наклейок на стіну. Використовується в рекламних продукціях та різних полігональних фігурах.
Широке застосування дзеркального пластику у весільних монограмах чи написах для дня народження імені вашого малюка на фотозону.
Колір: синій
Ширина:1,25 м
Товщина: 0,3 мм
Має захисну плівку
Ціна за погонний метр!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 0.3 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Тематика свята | День святого Валентина, Весілля, Дитяче свято, Новий рік, 8 березня, День Народження, Анімований свято, Вечір |
| Матеріал | Пластик |