




4 137 ₴
Люстри підвісні декоративні для весільного декору – модні тенденції у сучасному івент-дизайні. Висвітлення у весільному оформленні завжди відіграє ключову роль, вносячи в стиль весілля розкіш та романтику. Найчастіше декоративні елементи у вигляді кришталевих люстр використовують для оформлення виїзної церемонії. А в останні роки стали популярні і світильники для підлоги у вигляді метеликів і квітів з LED освітленням, що створюють затишок і комфорт святкового декору.
Каркас люстри: хром сріблястий;
Декорування: акрилові кристали 2*15см;
Джерело світла: 6 ламп по 3 W;
Вага: 3,2 кг;
Люстра підвісна на ланцюзі довжина: 57 см;
Висота люстри: 70см;
Діаметр люстри: 55см
НЕ ПРИКРІПЛЕНІ КРИСТАЛИ ДО ЛЮСТРИ!!!!
Що робить цю люстру ідеальним рішенням для весіль та заходів
НЕ ЗНАЙШЛИ ТОГО, ЩО ШУКАЛИ?
Телефонуйте 0630515951 (Viber/Telegram) і наш менеджер із задоволенням допоможе підібрати для Вас товар!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Колір | Золотистий |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 20 см |
| Вага | 4000 г |