





9 292 ₴
Вишуканий кришталевий канделябр на п'ять свічок - це розкішний декоративний акцент, який перетворює сервірування та інтер'єр на святкову сцену. Висока центральна ніжка і симетричні вигнуті ріжки надають свічнику легкість і витонченість, а надійна широка основа забезпечує стійкість. Спеціальна конструкція чаш дозволяє використовувати тонкі конусні свічки, так і циліндричні свічки. Канделябр чудово виглядає з електронними LED-свічками і добре поєднується на гостьових столах з високими квітковими композиціями.
Матеріал: скло, кришталь
Висота з колбами: 105 см
Розмір без колб: 44*74 см
Діаметр основи: 17,5см
Розмір для свічки: 2 см
Свічки до комплекту не входять
Додайте вашому заходу королівського блиску за допомогою цього витонченого канделябра. Він виготовлений із високоякісного кришталевого скла з точним огранюванням, він ідеально заломлює світло, створюючи неймовірну атмосферу на весіллях, урочистих вечерях чи вишуканих домашніх інтер'єрах.
НЕ ЗНАЙШЛИ ТОГО, ЩО ШУКАЛИ?
Телефонуйте 0630515951 (Viber/Telegram) і наш менеджер із задоволенням допоможе підібрати для Вас товар!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Матеріал виготовлення | Кришталь, Скло |
| Колір | Прозорий |
| Кількість місць для свічок | 5 |
| Діаметр рекомендованої свічки | 20 мм |
| Ширина підсвічника | 440 мм |
| Висота підсвічника | 105 мм |
| Вага підсвічника | 7800 г |
| Стан | Новий |