-7%


4 599 ₴
4 259 ₴
Багатоярусні підставки із кристалами для квіткових композицій – актуальний тренд сезону. Сріблястий багатоярусний квітковий стелаж для флористики гармонійно поєднується з текстилем, свічками, кристалами і виглядає стильно в будь-якому банкетному інтер'єрі. Весільні стійки на високій ніжці ідеальні для столів гостей, декору виїзної церемонії та ефектних фотозон.
Матеріал: коване залізо та кристали акрилові;
Колір: сріблястий хром;
Вага: 4,1кг;
Висота: 1,02 м;
Розмір кристала: 3*15см;
3 ярусіа діаметром: 50/20/35см;
Основа: 28 см
Композиція як приклад і НЕ входить до комплекту
Підставки підходять як для живих, так і для штучних квітів: вертикальні композиції роблять святковий декор легким та повітряним, звільняючи місце на столі та забезпечуючи гарний огляд для гостей. Просте складання та стійка конструкція роблять їх зручними для частого використання та оренди. Купуйте багатоярусні підставки для квітів вже зараз і зробіть оформлення вашого свята таким, що по-справжньому запам'ятовується.
НЕ ЗНАЙШЛИ ТОГО, ЩО ШУКАЛИ?
Телефонуйте 0630515951 (Viber/Telegram) і наш менеджер із задоволенням допоможе підібрати для Вас товар!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Акрил |
| Колір | Сріблястий |
| Висота вази | 600 мм |
| Ширина вази | 250 мм |
| Діаметр підстави | 250 мм |
| Стан | Новий |